Spawarki Inwertorowe ARC-160C oraz ARC-200C PDF Drukuj Email
Piątek, 19. Luty 2010 18:19
Spawarki inwertorowe serii Sherman-profi są nowoczesnymi, w pełni profesjonalnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi przeznaczonymi dla firm o dużym wykorzystaniu technologii spawalniczych. Spawarki ARC 160C oraz ARC 200C wykonane są w technologii IGBT, a pozostałe w technologii MOSFET.
 
sherman-logo
Pozwoliło to na uzyskanie wysokich parametrów pracy w cyklu 60%. Urządzenia ARC 160C oraz ARC 200C wyposażone są w funkcję VRD redukującą napięcie biegu jałowego, znacznie minimalizując ryzyko porażenia prądem elektrycznym.

 

Wszystkie spawarki doskonale spisują się przy spawaniu stali zwykłych i stopowych oraz aluminium i jego stopów. Urządzenia objęte są 12 miesięczną gwarancją importera oraz posiadają deklarację zgodności CE.

 

Spawarki ARC-160C oraz ARC-200C to w pełni profesjonalne urządzenia inwertorowe drugiej generacji, produkowane z najbardziej zaawansowanych technologicznie podzespołów wykonanych w technologii IGBT. Inwertory zaprojektowane zostały w oparciu o najnowsze rozwiązania konstrukcyjne stosowane przez wiodących światowych producentów sprzętu spawalniczego.

ARC-160C wyposażony jest w system VRD obniżający napięcie stanu jałowego do 9V, minimalizując ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Zastosowanie technologii IGBT 200 kHz pozwoliło na drastyczne obniżenie masy oraz wymiarów urządzeń. Umożliwiło to w konsekwencji uzyskanie konkurencyjnie niskiej ceny wobec innych oferowanych w Polsce profesjonalnych urządzeń wykonanych w technologii MOSFET. Sprzęt przeznaczony jest do pracy w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nie narażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych. Polecany jest w firmach o dużym wykorzystaniu technologii spawalniczych.

ARC 160 wyposażony jest w funkcję TIG LIFT, natomiast ARC 200C posiada manualnie sterowaną funkcję ARC FORCE oraz wyświetlacz wskazujący prąd spawania.

Wszystkie spawarki doskonale spisują się przy spawaniu stali zwykłych i stopowych oraz aluminium i jego stopów. Urządzenia objęte są 12 miesięczną gwarancją importera oraz posiadają deklarację zgodności CE.

W komplecie znajdują się przewód masowy z zaciskiem kleszczowym oraz przewód z uchwytem elektrodowym o długości 2m

 

arc160c

 ARC 160C

 

 
arc200c
ARC 200C
 
Adresy i telefony kontaktowe naszych firmowych salonów sprzedaży dostępne są w dziale konakt.
Produkty dostępne są również w naszym sklepie internetowym
 

 

 

LAST_UPDATED2
 
parp
parp